EVA HEDBÁVNÁ

Koním se věnuji již spoustu let a život bez nich si už nedokážu a ani nechci představit. Kvůli nim jsem opustila město, odstěhovala se na venkov a od základu změnila svůj život. Koně jsou součástí mého Já. Společně se věnujeme vystoupením na různých akcích a show v rámci ČR ale i v zahraničí, firemním akcím, svatbám, putováním přírodou, ale také historickým průvodům, natáčení filmových projektů a dalším a dalším aktivitám. Při své činnosti s koňmi spolupracuji se spoustou báječných lidí, kterým tímto moc děkuji za přízeň či pomoc nebo podporu při mé práci :-)

A jelikož jsem kromě svých čtyř úžasných koní také majitelkou velkého smyslu pro humor :-),  tak pokud si vymyslíte jakoukoliv šílenost, která je splnitelná v rámci možností mých a mých koní jdeme do toho s Vámi :-)

 

Těším se na setkání a spolupráci :-)

 

 

MONIKA MÍČKOVÁ

Životní cesty mé a Monči se protly v roce 2010. Vezla jsem na Šumavu na pastviny roční hříbě a Monika se v tom krásném místě starala o chod celého areálu, blaho koní i skvělou atmosféru pro dospěláky i děti, kteří tam chodili jezdit na koních. Máme spolu hodně společného. Přístup k lidem, ke zvířatům, k životu jako takovému. Jsem moc ráda, že můžeme to, co nás baví dělat společně. Ve dvou se to lépe táhne :-)

Monika má pět báječných koní, krásný smysl pro humor a velmi, velmi pozitivní energii :-) Toto skvělé spojení přináší opravdu pohodovou atmosféru při vyjížďkách, putování s koňmi či při výuce.